Naprawiaj Samodzielnie i Nigdy Więcej Za To Nie Płać

 

FAKT

W dzisiejszych czasach energia elektryczna potocznie nazywana prądem otacza nas niemal wszędzie.

FAKT

Dostęp ludzkości do elektryczności jest powszechny i popularny.

FAKT

Jest coraz więcej urządzeń na prąd.

FAKT

Jak zabraknie prądu to nasze życie jest sparaliżowane

Prąd jest potrzebny do życia

W dzisiejszych czasach jest cała masa urządzeń na prąd. Gdyby nie energia elektryczna w Twojej instalacji to nie czytałbyś tego tekstu, siedział być po ciemku, bez ogrzewania i ciepłego posiłku. No chyba, że byś rozpalił sobie ognisko.

Telefon, komputer, telewizor, sprzęt gospodarstwa domowego, edukacja, rozrywka, wypoczynek to wszystko działa na prąd i potrzebuje go do funkcjonowania. Sam wiesz jak jest awaria prądu co się dzieje, tragedia, bez prądu jak bez ręki, wszędzie głucho, ciemno i nieprzyjemnie.

W przypadku pojawienia się drobnej usterki lub awarii prądu ogarnia Cię strach i przerażenie. Pierwsze co to wykonujesz telefon do elektryka. On natomiast mówi Tobie, że już do Ciebie jedzie i jedzie, i jedzie… Niekiedy długo jedzie… Po drodze jedzie na jedną lub dwie fuchy i do Ciebie nadal jedzie…

A jak przyjedzie to pokręci coś śrubokrętem, włączy bezpiecznik i czy się stoi czy się leży 200zł się należy.

Wtedy zaczynasz się zastanawiać co on takiego zrobił? Jak to naprawił? Za 10 minut pracy 200zł? Przecież on użył jednego śrubokręta, spalił przy tym papierosa i pogadał sobie z nami.

Na koniec elektryk Ci mówi, że powinieneś się w ogóle cieszyć, że do Ciebie przyjechał bo właśnie się pakował i miał wyjeżdżać do Niemiec, bo w Polsce to są śmieszne zarobki. Ty sobie myślisz śmieszne zarobki? 200zł za 10minut pracy i on Ci mówi, że w Polsce są śmieszne zarobki?

Jedno zreperujesz to drugie się zepsuje

Mało tego instalacja elektryczna i urządzenia na prąd są codziennie używane co naturalnym prowadzi do ich zużycia. Na porządku dziennym jest wystąpienie mniejszej lub większej usterki w domu, mieszkaniu czy w pracy. Jednym słowem w pomieszczeniach, w których przebywasz na co dzień.

Włączniki świateł, gniazda elektryczne, urządzenia na prąd codziennie włączasz i wyłączasz po kilka, a nawet kilkanaście razy. Nie widać tego gołym okiem, a przez instalację czy urządzenia przepływa cały czas energia elektryczna.

Z czasem powstają usterki, awarie, zużycie przewodów, wyrwane gniazdo, wyłącznik, wtyczka…

Nie potrzebujesz specjalistycznych narzędzi i uprawnień

Nie wiem czy wiesz, że drobne awarie i usterki możesz naprawić samodzielnie. Tak, samodzielnie przy użyciu prostych narzędzi, które masz pod ręką. Nie potrzebujesz do tego żadnych uprawnień ani doświadczenia.

Wystarczy, że poznasz podstawowe triki i sposoby na naprawę podstawowych usterek jakie mogą wystąpić podczas używania instalacji elektrycznej i urządzeń na prąd.

Nie mówię tutaj o wymianie przepalonej żarówki bo do tego to nie potrzebujesz niczego poza nową żarówką i odrobiną chęci na jej wymianę.

Elektryka dla każdego

Z racji tego, że swego czasu prężnie i aktywnie pracowałem w branży elektrycznej oraz nabyłem uprawnienia i kwalifikacje do eksploatacji i naprawy urządzeń oraz instalacji elektrycznych o napięciu nie wyższym niż 1kV (takie napięcie występuje przeważnie w domach, mieszkaniach, prostych biurach bez skomplikowanych procesów produkcyjnych) postanowiłem podzielić się z Tobą tą wiedzą.

Ponadto pokażę Ci krok po kroku:

 • Jak wymienić wtyczkę,
 • Jak łączy się przewody,
 • Jak wymienić gniazdo elektryczne (potocznie nazywane kontaktem),
 • Jak zamontować gniazdo pojedyncze,
 • Jak zamontować gniazdo podwójne,
 • Co zrobić, żeby osprzęt (wyłączniki, gniazda) nie wypadały ze ściany,
 • Co zrobić jeśli masz więcej jak jeden przewód w puszce elektrycznej,
 • Jak podłączyć wyłącznik światła,
 • Jak wymienić wyłącznik światła,
 • Sposób poprawnego montażu osprzętu domowego,
 • Naprawianie prostych usterek elektrycznych,
 • Jak bezpiecznie obchodzić się z prądem.

Wszystkie lekcje w formie wideo z instruktażem jak postępować w danej sytuacji. Zobaczysz wszystko od strony praktycznej. Za pomocą kamery pokazałem proste naprawy, które występują w życiu codziennym.

Poznaj sekrety elektryki i już nigdy więcej nie płać za proste usterki, które powstają w wyniku używania urządzeń i instalacji elektrycznej.

Poza tym będziesz niezależny i w przypadku wystąpienia prostej awarii lub usterki nie będziesz czekał nie wiadomo ile na przyjazd fachowca. Być może się na niego nie doczekasz bo wyjechał za granicę do lepiej płatnej pracy… A Ty bez prądu będziesz stał…

Jest cała masa rzeczy, które możesz samodzielnie naprawić. Zaoszczędzisz przy tym czas i pieniądze oraz zostaniesz bohaterem w swoim domu!

Po opłaceniu zamówienia otrzymasz 10 lekcji wideo na adres mailowy.

BONUS

Jeśli opłacisz kurs dzisiaj otrzymasz dodatkowo Sposób Na Tanie Zużywanie Prądu. Sposób pozwala osiągnąć niższe rachunki za energię elektryczną o 20-40%. Przy czym nie trzeba ponosić wysokich nakładów inwestycyjnych.

Prosty w zastosowaniu i legalny!

Cena 197zł Tylko teraz za 97zł

KLIKNIJ TU I ZAMÓW TERAZ

Twoje dane i pieniądze są w pełni bezpieczne, ponieważ płatność jest realizowana przez firmę Dotpay S.A.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Pamiętaj Jesteś wolny od ryzyka – gwarancja zwrotu pieniędzy”. Nic nie ryzykujesz. W przeciągu 30 dni od zakupu, jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo bez zbędnych formalności zażądać zwrotu wpłaty. I ją otrzymasz, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancje zwrotu pieniędzy.

Gdybyś miał problemy z wykonaniem zamówienia pisz na michal(at)finansewpraktyce.pl
lub dzwoń na numer telefonu: 579 072 439 (można pisać smsy)

 

Regulamin       Polityka prywatności
Kontakt