O FIRMIE

szare logo

M&M Kata Meble to producent mebli o polskich korzeniach. Zakres działalności firmy: projektowanie, doradztwo, produkcja i montaż mebli na wymiar. Stale śledzimy aktualne trendy w meblarstwie, aby sprostać indywidualnym wymaganiom klienta.

Meble tworzone w naszej fabryce są dla ludzi, którzy nie potrafią żyć godząc się na bylejakość. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy produkt naszej marki zaspokoił niegasnący apetyt na lepsze jutro. I to właśnie chęć lepszego jutra sprawia, że stale podnosimy jakość i innowacyjność naszych produktów.

Świadomie promujemy nasze produkty pod szyldem „WYPRODUKOWANO W POLSCE”, ponieważ jesteśmy przekonani, że są to produkty wysokiej jakości „DOBRE BO POLSKIE”.

Nasz zespół to ludzie, pełni pasji którzy codziennie mierzą się z nieciekawą rzeczywistością dla lepszej przyszłości. Jesteśmy zainteresowani ciągłym rozwojem i doskonaleniem naszych produktów.

Problemy napotkane na naszej drodze staramy się zamieniać na wyzwania, które mobilizują nas każdego dnia do pracy. Nie bez znaczenia jest dla nas wpływ i oddziaływanie na środowisko naturalne. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasz proces produkcyjny z roku na rok w jak najmniejszym stopniu oddziaływał na piękną polską florę i faunę.

W relacjach biznesowych stawiamy na uczciwość, lojalność i partnerstwo.

Zapraszamy do współpracy!

M&M Kata